HAKKIMIZDA

Alp Asistanlık,  2013   Eylül ayında kurulmuş, gayrimenkul alım-satım ve kiralama hizmetleri konusunda  çağın gereksinimlerine pratik ve hızlı çözümler sunmak için “koşulsuz müşteri mutluluğu” ilkesi için çalışan bir kurumdur. Profesyonel çalışma disiplini içerisinde, etik kurallara bağlı olan Alp Asistanlık, kurumsal kimliğini çok kısa sürede tamamlayarak  yerel ve global şirketlere, gerçek ve tüzel kişilere, kurum ve kuruluşlara kısaca emlak alım-satım ve kiralama ihtiyacı olan herkese hizmet vermektedir.


Alp Asistanlık, son yıllarda önemi artan ve ciddi bir büyüme gösteren emlak sektöründe derin tecrübesini, pazarın ihtiyaçlarına cevap verecek  şekilde kullanarak sektörde lider konuma gelmeyi başarmıştır. 


Gayrimenkul alım-satım ve kiralama hizmetleri konusunda  kendisine başvuran her müşterisinin talebi doğrultusunda araştırma yapıp, ev sahibi olmak isteyenleri ev’lendiren ya da yatırımını kazanca dönüştürmek isteyenleri yönlendiren Alp Asistanlık  profesyonel satış ve pazarlama elemanlarıyla  hizmet ağını genişletmiştir. Bugüne kadar 300’den fazla kişiyi ev sahibi yapan Alp Asistanlık, doğru yatırımın adresi olmuştur. Birçok inşaat  firmasının satış ofisliğini üstlenen firma, daire satışları konusunda sunum ve organizasyonlar düzenleyerek sizin adınıza alım-satım-kiralama işlerini daha kısa sürede gerçekleştirmektedir. Hizmetleri bunlarla sınırlı kalmayan Alp Asistanlık, tercih ettiğiniz gayrimenkul için en uygun krediyi sizin adınıza araştırıp en uygun seçeneği en kısa sürede size sunmaktadır. Daire alım-satımı konusunda müşterilerinin her daim yanında olan firmamız ekspertiz raporunun hazırlanmasından tutun da abonelik alımlarına kadar kendisine başvuran müşterilerine yardımcı olmaktadır. 


Alp Asistanlık artan talepler karşısında ve büyüyen  müşteri portföyünün istekleri doğrultusunda 2015 Mart ayında İnşaat sektörüne girerek sıcak yuvalar inşa etmeye başlamıştır. Müşterilerinin beklentilerine istikrarlı ve kaliteli bir anlayış ile yaklaşan firmamız geçmişten günümüze kurduğu dostluklara yeni tuğlalar ekleme parolasıyla inşaat sektöründe, kendi öz sermayesiyle büyümeye devam etmektedir.